Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

0 +

Yıllık Tecrübe
0 k +

Mutlu Öğrenci

TURABİ AKADEMİ

Bizi Yakından Tanıyın

Eğitim sektöründe 1996 yılında Bursa da başlayan eğitim çalışmalarımız 2001 yılında İstanbul da Büyük Haliç Dershanesi adı altında devam etmiştir. 2019 yılından bu yana da Turabi Akademi olarak faaliyet göstermekteyiz. Kurumumuz, çalışmalarının başladığı günden bu yana vizyon ve misyonunda eğitim öğretim kalitesini gözetmiş ve değerlerinden ödün vermeden bu güne kadar çalışmalarını sürdürmüştür.

Elde ettiğimiz başarılar; eğitimin sistemli ve planlı bir çalışma temelinde yürütülmüş olması, uzman eğitmen kadrosu, literatür taramalarıyla kullanılan eğitim kaynakları ve bizlere bu süreçte eşlik eden sevgili öğrencilerimiz ve saygıdeğer velilerimiz ile gerçekleştirilmiştir.

Deneyimli öğretmenlerimizin değer kattığı öğrenci temelli eğitim sistemimizde her öğrenci bireysel hızına uygun, amacına yönelik çalışmalarla hedefine ulaştırılır.  Öğrencilerin akademik olarak desteklenmesinin yanında kişilik gelişimleri ve sosyal etkileşimlerine katkıda bulunulmaktadır. Manevi değerlere sahip çıkan , etik değerleri benimseyen öğrencilerimiz ile topluma özgüvenli ve amacına ulaşmış, kendini gerçekleştirmiş bireyler kazandırmaktayız.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Uzman Eğitmen
0 +
Başarılı Sonuçlar
% 0
Memnuniyet

Neden Turabi Akademi?

Alanında Uzman Eğitmenler

Her bir eğitmenimiz alanında yılların verdiği tecrübeyi siz değerli öğrencilerimize aktarmak için elinden geleni yapmaktadır.

Rehberlik ve Kariyer Destek

Uzman Eğitmen Kadrosu

Başarılı Sonuçlar

Öğrenme Odaklı Eğitim